poniedziałek, 9 lutego 2015

Klik! (Bezmuzgu)

Najmroczniejszy mrok odkrył telewizor. Przybrał postać domowego szarego kota, i z wyrazem przemrocznego zadowolenia leżał zadowolony na kanapie, łapą przełączając kanały.
KLIK!
"Od zawsze uciśnieni Polscy Chłop... ekhm... rolnicy i sadownicy rozwiązali w końcu sami swoje problemy. Zarówno te, z zatrudnieniem, jak i z embargiem na polskie jabłka.
pojechali do rosji, i tak długo wpychali je Putinowi do gardła, że sam stwierdził ze są pyszne.
Biegli starają się wyjaśnić, czy było to przed, czy po tym, jak Stany ogłosiły, iż miały swój wpływ w sytuacje na Ukrainie."
KLIK!
"Sylwetki wielkich polaków...
Wizjoner, polityk ostatniego stulecia... Człowiek o wyraźnych Rzymskich i Francuskich korzeniach, a jednocześnie stuprocentowy polak. Osoba tak niesamowita, że ciężko opisać to tylko kilkoma słowami...
Andrzej Le Pier- Jedyny człowiek, który powiesił się w Samoobronie."
PRYCHNIĘCIE. KLIK!
"W Kołobrzegu pojawił się partner, dla Chciwej baby z Radomia! Przedstawiamy materiał z otwarcia drugiej galerii "Głośno", oddalonej sto metrów od tej pierwszej. Materiał zarejestrowany przez ananimowego Yotubera pokazuje najgorszą cechę naszego społeczeństwa: CHCIWOŚĆ!"
KLIK!
"Człowiek- Warga znów atakuje! Udało nam się zdobyć wyjątkowy materiał! W "ZDUPY 38" zostaną puszczone następujące gagi: "Dawid Podsiadło i Gumowe Jebadło" oraz..."
KLIK!
"...to wiedz, że coś się..."
KLIK!
"Gwiazdy stają..."
KLIK!
"Jeden z polskich statków wyłowił tajemniczą skrzynkę, w której znajdowała się figurka ośmiornico-podobnego Idola. Nie jest znany ani materiał z jakiego została wykonana, ani czas w jakim powstała, gdyż ktoś już go zdążył zapierdolić. Jednak zdjęcie na znanym portalu społecznościowym przedstawiającą figurkę wzbudziło burzę wśród badaczy kultów na całym świecie. Przypuszcza się, że jest to relikt z prastarego kultu, którego ślady znajdują się na wszystkich kontynentach, a którego największe piętno odcisnęło się na kulturze Japońskiej w postaci chińskich bajek, w których biuściaste zakonnice obmacywane są przez macko-podobne stwory. Nasz ekspert z radia Chljew alarmuje: Chińskie bajki powodują spadek cen żywca! Specjalna audycja na ten temat już jutro w gazecie przyborczej"

Ziarno Zniszczenia siedział jak zahipnotyzowany, wpatrując się w przedstawienie Przedwiecznego Niemego, Nienazwanego Zła.
Którego był wielkim fanem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz